ASUS GT 1030 ekran kartı alınır mı?

i3 540 var hocam :D

İşlemcin kötü diye gidip çöp ekran kartına 1900 TL verilmez hocam, ileride işlemcini ve anakartını değiştirsin olur biter, elindeki RAM'ler de büyük ihtimalle DDR3 1333'tür.

İmkansız o zaman RX 6400 için.

Hocam RX 6400 alırsam arkadaki her şeyi kapatmam mı gerekir? Yoksa arkada Chrome açınca PC çöker mi?

İşlemcin kötü diye gidip çöp ekran kartına 1900 TL verilmez hocam, ileride işlemcini ve anakartını değiştirsin olur biter, elindeki RAM'ler de büyük ihtimalle DDR3 1333'tür.

Doğrudur nasıl bildiniz

Hocam RX 6400 alırsam arkadaki her şeyi kapatmam mı gerekir? Yoksa arkada Chrome açınca PC çöker mi?

Doğrudur nasıl bildiniz

İşlemci bellek türleri DDR3 1066/1333 olarak geçiyor, 1066 da az bulunduğuna göre büyük ihtimalle 1333'tür diye düşündüm. Hikayeli oyunlarda abartılacak kadar darboğaz olmaz.

İşlemci bellek türleri DDR3 1066/1333 olarak geçiyor, 1066 da az bulunduğuna göre büyük ihtimalle 1333'tür diye düşündüm. Hikayeli oyunlarda abartılacak kadar darboğaz olmaz.

Hocam benim oynayacağım Max LoL CS:GO Roblox (bir de param kalırsa Minecraft)

Çökmez. Normal masaüstünde nasıl kullanıyorsan öyle kullanırsın.
Oyunlarda 200 FPS alman gerekirken 120 FPS alırsın.
Drop gibi sorunlar olur mu?

Hocam benim oynayacağım Max LoL CS:GO Roblox (bir de param kalırsa Minecraft)

Drop gibi sorunlar olur mu?
O zaman maksimum 700-800 liraya 2. el düzgün bir kart alın hocam o oyunlar için işinizi görür. İsterseniz konu açın bu fiyat bandında hangi kart alınabilir diye.

Geri
Yukarı