Asus GTX 1080 RGB LED yanlış renk gösterme sorunu

Kadirtekin

Hectopat
Daha fazla  
Asus GTX 10** serisi kullanan arkadaşlar varsa, bir rica olacak acaba kartlarında RGB LED'lerin de herhangi bir sorun yaşıyorlar mı? Mesela beyaz LED beyaz renk veriyor mu? Benim kartım son 1 aydır beyaz renk vermiyor ve pembe mavi gibi renklerde de iki LED aynı rengi veremiyor. Örnek verecek olursam resim atayım daha iyi anlayacaksınız. Bu sorunu yaşayan var mı? Garantiye bile gönderdim donanımsal bir sorun yok dediler. Lakin yazılımsal bir sorun olsa Aura programının her sürümünü denedim, format attım ama nafile olmadı. Paylaştığım resimde LED'leri beyaz renge aldım ama sonuç bu.

qJZDAq.jpg

Asus GTX 10** serisi kullanan arkadaşlar varsa onlarda durum nedir? Bilgi verirseler çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aura Sync acaba anakartınızla birlikte senkron mu hareket ediyor, gördüğüm kadarıyla anakartınız da ROG serisi. Başka bir bilgisayarda deneme fırsatın var mı? Bende çift Strix RX 480 var böyle birşey ile ikisinde de karşılaşmadım. (Anakartım MSI)

PicsArt_12-07-02.35.31.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı