ASUS GTX 550 Ti vs Zotac GTX 560

560 olanda iki adet 6 pin besleme gözüküyor. İyi bir PSU gerekir. 550 Tİ için ise resimde besleme pini göremedim. Olsa bile muhtemelen 6 pin diye düşünüyorum. PSU modeliniz nedir?

560 olanda iki adet 6 pin besleme gözüküyor. İyi bir PSU gerekir. 550 Ti için ise resimde besleme pini göremedim. Olsa bile muhtemelen 6 pin diye düşünüyorum. PSU modeliniz nedir?

PSU ne?
İşletim sistemimi yazayim en iyisi.
i5 4460 APU.
16 GB DDR3 1600MHz RAM.
300w/350w Power.
1, 5TB HDD.
120GB SSD.

PSU, güç kaynağı oluyor. 300/350W ile zaten 560 sıkıntı olur. 550 Tİ için satıcıya da sorabilirsiniz. Size beslemesi hakkında bilgi verebilir.

560 olanda iki adet 6 pin besleme gözüküyor. İyi bir PSU gerekir. 550 Ti için ise resimde besleme pini göremedim. Olsa bile muhtemelen 6 pin diye düşünüyorum. PSU modeliniz nedir?

PSU 300W.

PSU, güç kaynağı oluyor. 300/350W ile zaten 560 sıkıntı olur. 550 Ti için satıcıya da sorabilirsiniz. Size beslemesi hakkında bilgi verebilir.

300W PSU var sizce yeterli olur mu?

Kartta ilave besleme yoksa olur fakat var ise yetersiz kalabilir. Dediğim gibi satıcıya sorup öğrenin.

Kartta ilave besleme yoksa olur fakat var ise yetersiz kalabilir. Dediğim gibi satıcıya sorup öğrenin.

Peki GTX 560 alsam benim monitörümde DVI veya HDMI yok bir dönüstürücü aslam görüntü kalitesi düser mi veya herhangi bir sorun yasar mıyım, eger görüntü kalitesi düser diyorsanız DVI'da mı yoksa HDMI da mı daha az düser kalite?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 560 alırsanız gördüğüm kadarıyla DVI-I var. Kolay bir şekilde VGA'ya dönüşebilir. Fakat dediğim gibi PSU yetersiz kalıyor. GTX 560 ve PSU alana kadar GTX 750 Tİ da alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı