Asus GTX 750 Ti Strix OC Edition Beni eskiye dönük olması ile ilgili heyecanlandırdı.

Daha fazla  
Benim evde 6 senedir duran bir pc vardı zamanı gelince bu pc yazılımsal olarak adam etmeye çalıştım ancak donanımsal olarak eklemelere ihtiyaçları var ancak ben buna tamamen değiştirecek kadar para biriktiremedim 500 tl bütcem vardı ve bu ekran kartını videoda görünce sizede sormak istedim eğer bu ekran kartını alırsam bilgisayarım bunu okuyabilirmi ve yüksek performans artışı alabilirmiyim.(LoL en düşük sihirdar vardisi:50-30 FPS) Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Şimdiden teşşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı