Asus Gtx 750 Ti Strix vs GTX 750 Ti

AphexTwin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın bir zamanda Asus Gtx 750 ti almayı düşünüyorum fakat Gtx 750 ti strix ile normal Gtx 750 ti arasında fark var mıdır? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• image.jpeg
    image.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 202
  • image.jpeg
    image.jpeg
    19,4 KB · Görüntüleme: 333
Strix Asus'un yeni nesil soğutucu sisteminin adı. Bu sistemde fanlar 60-65C'ye gelmeden çalışmayarak sessizlik sağlıyor. Asus Strix GTX 750Ti OC almanı tavsiye ederim. Kullandım ve çok memnun kaldım. Fiyatına göre çok iyi iş çıkartıyor.
Vatanbilgisayardan alabilirsin. Bu kart için en uygun fiyat genelde orada oluyor. En azından ben alırken öyleydi.

Vatan bilgisayardan daha parça almak istemiyorum bir takım problem çıkıyor her parça alışımızda. Strix oc satan bir internet sitesi ya da mağaza var mıdır vatan hariç? Bir de herhangi bir performans farkı olur mu?

Strix almanızı tavsiye ederim. Tasarımdan bile az çok anlıyor olmanız lazım farkı zaten. Öncelikle soğutması çok daha iyi. Ayrıca performans olarak ta üstünlüğü var. Ancak Asus Strix Gtx750 bulunamıyor gibi bir şey. Amazon hariç hiç bir sitede yok. Webden'al da mevcut ancak orada da Gtx950'den sadece 40 TL ucuza satılıyor ki onun yerine Gtx950 alınması çok daha mantıklı bütçen az ise eğer diğer modeli tercih etmelisin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı