Satılık Asus GTX660 Ti DirectCU II GDDR5 2GB 192Bit

wilo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Öncelikle Ürün 192 Bit, DirectX 11.1 desteklidir.(Dx12 destekli oyun veya uygulamalarınızı Dx12 modunda açabilir.)

Ürünü iş yoğunluğum nedeniyle hiç kullanamadım desem yeridir. En fazla 2 ay kullanıldı. Onun dışındaki süre içerisinde kutusunda muhafaza edilmiştir. Resimlerde de görebileceğiniz gibi üzerinde ufacık bir toz veya yıpranma bile yoktur. Bakır ısır boruları sararmamıştır.
Üst seviye oyun, çizim ve render işlemlerinde oldukça iyi performans alabileceğiniz bir ürün.

Erzurum, Kars, İzmir elden teslimat yapabilirim.

Fiyat 500 TL düşünüyorum .Ufak bir pazarlık olabilir.

Kargosu alıcıya aittir.
IMG_1901.JPG
IMG_1903.JPG
IMG_1904.JPG
FullSizeRender.jpg

Son düzenleme:
hayırlı satışlar bu fiyata garantili gtx760 ları satıyorlar. makul bir rakam verebilirseniz izmirden elden alabilirim. tesekkurler

hayırlı satışlar bu fiyata garantili gtx760 ları satıyorlar. makul bir rakam verebilirseniz izmirden elden alabilirim. tesekkurler
Merhabalar, Eğer satıcı ile anlaşamazsanız elimde aynı ürünün GTX660 modeli elimde mevcut. Kutusu, faturası vardır. Garantisi yoktur. Tüm aparatlarıyla birlikte verilecektir. Fiyatı: 350TL. İlk önce satıcı ile anlaşmaya çalışın. Eğer ki anlaşamazsanız bu ürün hakkında size yardımcı olabilirim.

Öncelikle merhaba, başlıkta yanlış yazılmış olmakla birlikte daha sonra düzenlemek istediğimde başlığı düzenleyemedim. Bu sebeple ürünün GTX660 oldugunu belirtmek isterim. Bundan dolayı fiyattı da 450 TL olarak güncelliyorum. Ürün dediğim gibi 2-3 ay dışında gerçekten kullanılmadı ve kutusunda muhafaza edildi.

Satış günceldir

Elimde sıfırdan farksız Asus GTX 760 2 GB GDDR5 ekran kartı var. İlgilenir misin? Manisadayım. Cevap bekliyorum.

Geri
Yukarı