Asus GTX770 ROG POSEIDON vs Mature Computer

Broadwell işlemciler diyoruz fakat laptoplara hitap edecek o işlemciler. Boşuna heveslenmeyelim yani.

İşlemci seçimi doğru,
Anakart seçimi doğru,
RAM seçimi doğru,
Ekran kartı doğru değil. Powercolor R9 290 TurboDuo al.
Kasa seçimi doğru değil. Corsair Graphite 230T 80+ 650W seç.
SSD seçimi doğru değil. Samsung 840 Evo 120GB al. Samsung SSD konusunda en iyi şirkettir. Performans olarak da 1 numaradır.
Sıvı soğutma seçimi doğru değil. Cooler Master Hyper 212 Evo al. Seçtiğin sıvı soğutma çok sesli çalışıyor.

Broadwell işlemciler diyoruz fakat laptoplara hitap edecek o işlemciler. Boşuna heveslenmeyelim yani.

İşlemci seçimi doğru,
Anakart seçimi doğru,
RAM seçimi doğru,
SSD seçimi doğru değil. Samsung 840 Evo 120GB al. Samsung SSD konusunda en iyi şirkettir. Performans olarak da 1 numaradır.
Sıvı soğutma seçimi doğru değil. Cooler Master Hyper 212 Evo al. Seçtiğin sıvı soğutma çok sesli çalışıyor.
dedigim gibi kartı sipariş ettim ancak hackintosh olacagı için nvidiadan şaşamıyorum.ama diğerlerini emirtelakki ettim.
özellikle sesli çalışan şeyler en büyük düşmanımdır.

peki siz bu broadwell işlemciyi bekleme konusunda ne düşünüyorsunuz?

dedigim gibi kartı sipariş ettim ancak hackintosh olacagı için nvidiadan şaşamıyorum.ama diğerlerini emirtelakki ettim.
özellikle sesli çalışan şeyler en büyük düşmanımdır.

peki siz bu broadwell işlemciyi bekleme konusunda ne düşünüyorsunuz?
Biz arkadaşıma 120v taktık yanında cm blade master fanla o kadar sessizdiki anlatamam ama içinden çıkan fanı kasaya takalım dedik uçak kalkıyor sandık :D Fanı değiştirerek 120v almanızı öneririm. Bu arada 120v'nin fanı cm jetflu.

İşlemci seçimi doğru,
Anakart seçimi doğru,
RAM seçimi doğru,
şöyle birşey olduki sogutucu 1150 desteklemiyor başka tavsiyeniz varmı yine sessiz...

Biz arkadaşıma 120v taktık yanında cm blade master fanla o kadar sessizdiki anlatamam ama içinden çıkan fanı kasaya takalım dedik uçak kalkıyor sandık :D Fanı değiştirerek 120v almanızı öneririm. Bu arada 120v'nin fanı cm jetflu.
masraflı olur gibi geldi ama teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı