Asus H61 M-K Anakart ile MSI GT 710 Uyumlu mu?

Kontex890

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Asus H61 M-K Anakart ile aşağıya linkini bıraktığım ekran kartı uyumlu mudur? Lütfen diğer Technopat Sosyal üyeleri gibi "O ekran kartı ile oyun oynayamazsın. Onu alma RTX 2080 Ti al." demeden; benim anakartım ile almayı düşündüğüm ve bütçemin yettiği bu ekran kartı uyumlu mudur, onu söyleyebilir misiniz? PCI slot mevzusunu çok araştırmama rağmen anakartımın hangi PCI slotlarını desteklediğini anlayamadım. Çünkü resmi sitede hem 2.0 hem de 3.0 yazıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Not: Bu ekran kartını ikinci el buldum, 150 TL'ye alacağım. 150 TL vereceğim için, benim oynadığım oyunlara yettiği için ve zaten ilk kez ekran kartlı bir bilgisayarım olacağı için bu ekran kartı bana yetecektir.

Anakartım: H61M-K | Anakart | ASUS Türkiye

Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce GT 710 2GD3H LP 2GB 64 bit DDR3 DX(12) Fiyatı

Sistem Özelliklerim:
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30 GHz 3.30 GHz
Anakart: ASUS H61M-K
RAM: Kingston KVR16N11S8/4 4 GB DDR3 1600 MHz CL 11 (Ek olarak aynısından bir tane daha aldım onu da takacağım.)
Ekran Kartı: Ekran kartı yok.
PSU: Everest 250W (Ekran kartı için bunu alacağım: SilverStone 400W 80+ Strider Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı )
Direct X 12

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumludur. Bu arada biz o lafı o kartı 350-400 TL'ye sıfır almaya kalkanlar için söylüyoruz. Uygun fiyata oyun bilgisayarı toplamak isteyen arkadaşlar APU sistem yerine illede bir ekran kartı olsun diye bu tür kartları ekliyorlar.

Merhaba benim HP 500B anakartım var RAM 2 GB ekran kartı 814MB yeni MSI 710 1GB ekran kartı ve Kingston 4 GB DDR3 1600MHz RAM ve WD240GB SSD alsam bilgisayarım veya anakartım destekler mi ya da uyumlu olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı