Asus H61M-K ve H61M-D BIOS güncelleme

ahmetow

Hectopat
Daha fazla  
Elimde iki adet Asus 1155 pin anakart mevcut. H61M-K ile H61M-D cihaza BIOS'tan update yaptıktan sonra hata verir oldu, ana ekranda kalıyor. EPROM cihazım mevcut site üzerinden indirdiğim cap uzantılı dosyayı BIOS'a yüklediğim zaman anakart hiç açılmıyor. Eski yedeğini yüklüyorum bu sefer de tekrar açılışta hata veriyor ve bir işlem yapamıyorum. Bu cihazlara başka hangi şekilde BIOS yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde iki adet Asus 1155 pin anakart mevcut. H61M-K ile H61M-D cihaza BIOS'tan update yaptıktan sonra hata verir oldu, ana ekranda kalıyor. EPROM cihazım mevcut site üzerinden indirdiğim cap uzantılı dosyayı BIOS'a yüklediğim zaman anakart hiç açılmıyor. Eski yedeğini yüklüyorum bu sefer de tekrar açılışta hata veriyor ve bir işlem yapamıyorum. Bu cihazlara başka hangi şekilde BIOS yükleyebilirim?

CMOS çipinde sorun var gibi görünüyor. Değiştirebilme imkanınız varsa başka bir çiple denemenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı