Asus H81M-C Anakarta işlemci önerisi

jacqreverdi

Kilopat
Daha fazla  
ASUSTeK COMPUTER INC. BM6AD_BM1AD_BP1AD Model bir PC var. Hazır kasa anakartı şu şekil:

ASUS H81M-C / BM6AD_BM1AD_BP1AD
ASUS H81M-C Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 DVI Anakart

Bu anakart çok mu kötü yorumlarınızı bekliyorum.

i7 İşlemci alsam uyum sorunu yaşar mıyım? ( Şu anki işlemci Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz)

Başka bilgi gerekirse hemen cevaplamaya hazırım.

Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUSTeK COMPUTER INC. BM6AD_BM1AD_BP1AD Model bir PC var. Hazır kasa anakartı şu şekil:

ASUS H81M-C / BM6AD_BM1AD_BP1AD
ASUS H81M-C Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 DVI Anakart

Bu anakart çok mu kötü yorumlarınızı bekliyorum.

i7 İşlemci alsam uyum sorunu yaşar mıyım? ( Şu anki işlemci Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz)

Başka bilgi gerekirse hemen cevaplamaya hazırım.

Teşekkürler..
Anakartın kötü değil fakat bu işlemci hala gayet yeterli. Bu sistemi 1-1,5 yıl daha kullanabilirsin. Sonra da işlemci, RAM ve anakartını güncelleyip DDR4 sisteme geçersin.

Anakartın kötü değil fakat bu işlemci hala gayet yeterli. Bu sistemi 1-1,5 yıl daha kullanabilirsin. Sonra da işlemci, RAM ve anakartını güncelleyip DDR4 sisteme geçersin.

Aynen aslında bu işlemci idare ediyor da grafik isteyen oyunlarda en düşük ayarlarda bile koparak oynuyorum sebebini anlayamadığım bir şekilde RX560 ekran kartı var bilemedim sıkıntı nedir..

Arkadaşlar bu ana kart için listeden bir işlemci mi almamı önerirsiniz yoksa yeni bir ana kart tavsiye edip
ona uyumlu başka bir işlemci mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı