Asus H81M-D Sistem Açılmama Sorunsalı

bahadir ayan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar, bugün yeni PC topladım. Montajını yaptım, fakat kasayı prize takıp power tuşuna bastığımda hiçbir şey olmadı. Herhangi bir fan dönmesi, bir ses, bi cızırtı, bi ekran hiçbir şey olmadı. Biraz araştırdıktan sonra bir yeri yanlış yere taktım mı diye düşündüm. Sadece CPU fanı, CPU fan yeri yerine cha fan denilen yere takmışım. Onu düzeltip taktım yine sonuç aynı, hiçbir şey olmadı. Anakart modelim Asus h81m-d yardımlarınızı bekliyorum. Bir de USB portları için uygun bir kablo yoktu, Power Supply'den gelen.
(Anakartın fotoğraflarını attım, belki yardımcı olur.)

H81M-D Sapphire.jpg

H81M-D.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, PC'de hiçbir değişiklik olmuyor. Ekran falan da gelmiyor. Sanki hiç prize takmamışım öylesine tuşa basıyormuşum gibi oluyor.

Bu şekilde ben de aynı sorunu yaşıyorum şu anda. Bilgisayara taktığım eşyalardan hiç biri çalışmıyor. Power tuşuna bastığım halde hala açılmıyor. Arkadaşla aynı sorunu ben de yaşıyorum. Çözüm önerisi olan varsa lütfen yazsın. Çok zor durumdayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı