Asus HD 6570 İncelemesi

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B
Benden bir inceleme daha :D. Akrabama bu kartı aldık. Çok fazla oyun oynamıyor. PES ve FİFA gibi oyunları oynuyor. İnceleme kısa olacak. Çok detaylara girmeyeceğim. İncelemeye geçelim.

Kart hakkında kısa bir bilgi vereyim. Ekran kartı 2 GB GDDR3 belleğe sahip . DX 11 destekliyor. Kart 128 bit veri yoluna sahip. Kartın bellek hızı 1200 Mhz. Çekirdek hızı 650 Mhz. Ekran kartının PCI Express sürümü 2.1. Eski G31 çipsetli anakartlarda rahatlıkla çalışır. Ekran kartında VGA çıkışı, Dvı-D çıkışı ve HDMI çıkışı var. HDCP desteği var. Kutu içeriğine geçelim.

Ekran kartnın kutusunun ön yüzü:

HdRkbxW.jpg

Kutunun arka yüzü:

MWMeyFn.jpg

Kutu içeriğine geçelim. Kutu içeriğinde ilk olarak Asus hızlı kullanım kılavuzu çıkıyor.

uKWe1yK.jpg

Burda da garanti belgesi ve ekran kartının sürücüsünün bulunduğu CD'yi görüyorsunuz. @Recep Baltaş'ın her zaman dediği gibi sürücüleri internetten kurun. CD içindeki sürücüler eski olabiliyor.

pHbtR2O.jpg

Şimdi karta gelelim. Kartın ön yüzü:

0eCU4mp.jpg

yFaks9B.jpg

Kartın arka yüzü:

i78dwfs.jpg

Kartın görüntü çıkışları:

uJ9Ye68.jpg

Diğer tüm incelemelerime buradan ulaşabilirsiniz. Yakında sistem toplama videosu gelebilir ;).

Tüm İncelemelerim Ve Testlerim - Mertcan Başel | Technopat Sosyal

Arkadaşlar kart benim olmadığı için oyun testi yapamam. Zaten olmasınıda istemem :D. Benim ekran akrtım HD 7790 ve onla oyun testi yapıp paylaşmıştım. Bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı