Asus HD 7850 DC II İle Battlefield 4 Testi

Merhaba arkadaşlar. Korkulan olmadı. 3 GB ekran kartım olmadığı halde BF4'ten iyi sayılabilecek bir performans aldığımı düşünüyorum. :p İstediğim ayarlarda istediğim fps'yi aldım diyebilirim. Fazla detaya girmeden oyunun başlarından 14 dakikalık bir video çektim. İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla herkes oynamaya başladı gitti ya. Zor dayanıyorum valla ayın 15'ine kadar nasıl duracaksam artık. :D Güzel video bu arada. :)

Kayır dışı oyunun görüntü akışı nasıl?
Ve ttnet sağolsun videoyu izleyemedim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir indirimde alacağım ilk oyun. Gerçekten ilk dakikadan itibaren aksiyon başlıyor. Günümüz oyunları arasında kıyaslamak gerekirse grafikler gerçekten harika Crysis 3'ten sonra ilk kez böyle tat alıyorum. Bu arada kayıt dışında da hemen hemen performans aynı . Niye bilmiyorum bende video çekerken aşırı fps düşmeleri olmuyor.

Oyun grafiksel anlamda hiç şüphesiz Crysis 3'ü geçmiş ve Crysis 3'den daha az zorluyor sistemleri.

Ve böylesi bence çok güzel oluyor sistemi zorlamak ne demek ya ekran kartı üreticilerinin ekmeğine yağ çalıyorlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı