Asus HD 7850 DCU II İle Metro Last Light Oynanış Videosu

Metro Last Ligth oynayış videom sizlerle. Aslında başka bir video çekmiştim aksiyonlu sahnelerden, fakat fps'yi yanlışlıkla kapatmışım. Bu ona göre biraz daha sıkıcı oldu. Umarım beğenirsiniz.
(Sırada Grid 2 var)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grid 2'yi sabırsızlıkla bekliyorum. mevsres 'in çektiği Grid 2 incelemesi senin ki ile birleşince, farklı ekran kartlarının aynı oyunda test edilmiş halini görürüz :D
Tabi CPU, çipset vesayre farkı var ama demek istediğimi anlatabildim sanırsam :D

Grid 2 videosu hazır Youtube'a yüklenmesi kaldı. Yarına gelir. Tek sıkıntı kayıt yaparken oyunda takılmalar oldu. Normalde diğer oyunlarda olmuyordu. Bunda niye oldu çözemedim. Onun dışında aldığım fps beni memnun etti. :)

Güzel olmuş video, hiç sıkıcı falan da değil ben beğendim :D Zaten epey sevdiğim bir oyun bu, ayrıca 7850'nin bu oyunun benchmark testlerinde grafikleri ve Tesselation very high'da iken 30 fps'nin altında kaldığını görüştüm ama senin küçük canavar kayıtta bile genelde +30 veriyor ;) AMD yazılımsal olarak Nvidia'yı yakalamış mı ne?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı