Asus HD7850 mi Sapphire HD7850 mi?

Ya Sapphire'nin o serisinde bir problem olduğu açık. ASUS al, dilediğince kullan derim.

Üstüne kola dök servise falan gönder. Bütçe yeterli ise her zaman önceliğim ASUS'dur benim.

Neye dayanarak bunu diyorsun? Sapphire aylar önce topladı o modelleri ve yerine sıfırlarını gönderdi. Üretim hatası kabul gören ve servise gönderilen bütün satılan kartları da sıfırı ile birebir değiştirdi.

Ben alım paşa paşa kullanıyorum i3 3200 + hd7850 sapphire olanla crysis 3 40 fps altına düşmüyorum yüksek ayarlarda.

Ben alım paşa paşa kullanıyorum i3 3200 + hd7850 sapphire olanla crysis 3 40 fps altına düşmüyorum yüksek ayarlarda.

Hangi çözünürlükte ve ayarlar. MSAA falan açık mı? Çünkü bir arkadaş GTX680'le ultrada oynayamadığın belirtti. Oyunda bir bug sorunu var ve kısa sürede patch ile çözülecek.

Doğru SAPPHIRE o modelleri topladı yenileyip satışa sundu. Ben olsam SAPPHIRE olanı alırdım. DirectCU II alıcaksan çift fanlı modellere yönelmelisin ki ismini taşısın. O kartın ben diğer DirectCU II 7850 çift fanlı modellerle aynı performansı verdiğini sanmıyorum. Buda benim kullandığım kart bunu da alabilirsin VATAN COMPUTER - MSI - HD7850 O.C. GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart O.C li ve bayağı tutuldu :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı