ASUS K401UQ Wi-Fi driveri hangisi?

tRpSanctuary

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta önce anakart tamiri için ASUS K401uq model bilgisayarımı servise gönderdim. Bugün geldi sorunu çözülmüş ama Wi-Fi bağlantısını ne yaptıysam kuramadım. Kablosuz ağlar driver yokmuş gibi görünmüyordu sağ alt köşede. Driver kurmayı denedim işe yaramadı en son çare format attım ve otomatikman düzeldi. Chrome'u falan kurayım derken bir anda tekrar gitti. Sorun ne olabilir? Yanlış driverı kuruyor olabilir miyim doğru driver hangisi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarının 2 modeli var yanlış seçiyor olabilir misin. Resmi sitede şöyle:
1642264230897.png

Bilgisayarının 2 modeli var yanlış seçiyor olabilir misin? Resmi sitede şöyle:Eki Görüntüle 1270942
Uq model eminim.
Kurdum ama bir şey değişmedi maalesef. Formattan sonra 2 dakika falan kullandım Wi-Fi'ı. Yine de sorun driverda olabilir mi? Driver kurmamıştım yani.

Hocam, sürücü kaynaklı olsa düzelmesi gerekirdi. Donanımsalsa sürücü ile düzelmez.

Wi-Fi aygıtının donanım kimliğini buraya atabilir misin?

Ağ bağdaştırıcıları başlığı altından ilgili aygıta sağ tıklayıp Özellikler > Ayrıntılar yolunu izle. Daha sonra seçeneklerden "Donanım Kimlikleri"ni seçerek listelenen kimliklerin hepsini kopyala ve buraya yapıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video sorunumu çözdü sanırım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa deneyebilir. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. 🙂

Geri
Yukarı