Asus K451LB-WX115D veya Lenovo Ideapad G510 59 412903 ?

Tutmaçlı58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 3-4 güne inş sağlam bir notebook almayı planlıyorum. İncelediğim sitede bu 2 notebook arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?

Asus K451LB-WX115D Notebook intel i7 4.nesil işlemci ile yüksek performans en kaliteli asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Lenovo Ideapad G510 59 412903 en ucuz lenovo laptop modeli kampanyalı 9 Taksit Seçenekleri İle Pcdepo.com 'da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Ben teknolojik aletleri uzun süre kullanan birisiyim. En dandik telefonları bile yıllarca kullandığım oldu. Bu iki laptop'dan hangisi daha sağlamdır ? Uzun süre dayanır ? Isınma yapar mı gibisinden sorulara cevap arıyorum..

Not: Bütçem max 2000 lira Oyun notebook'u istiyorum. Eğer bunlardan daha iyisi ve ucuzu varsa pcdepo sitesinden bakarak önerebilir misiniz ?

Not 2 : İşinin ehli kişiler yorum yaparsa çok memnun olurum. Dediğim gibi elektronik aletleri çok sıkı değişmeyen birisiyim alacağım notebook beni yıllarca sorunsuz idare etmeli.

Herkeze Hayırlı Ramazanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun olarak dediğim öyle ağır oyunlar değil belli başlı oyunlar misal Silkroad gibi oyunları çoklu client açarak kasmadan oynayabileceğim oyunlar kasmaması ısınmaması benim için yeter oyunları illaki yüksek çözünürlükte oynayayım gibi birşeye gerek yok benim için.

Hocam dell için kötü diyorlar benim için asus-samsung-lenovo olması daha iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı