Asus K50IN El Capitan Clover Boot Problemi

denqesiz1i

Hectopat
Daha fazla  
Sözlerime bu Siteyi kuran ve burada bizlere yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederek başlamak istiyorum. El Capitan'ı kurmak istediğim bilgisayar Asus K50IN.
  • Core 2 Duo işlemci
  • 4 GB RAM
  • 500 GB Harddisk
  • Nvidia G102M
Sorunum ise Clover menüsüne geliyorum ve bunun ilerisine gidemiyorum. "Boot macOS C Base System" ile ilerlemeye çalıştığımda Apple logosu geldikten sonra bilgisayar kendini yeniden baslatıyor. "Boot Clover from EFI" ile basladığımda Windows logosuna benzeyen bir şey çıkıyor ve tekrar reset atıyor.

"Start UEFI shell 64" ile komut satırına girdiğimde ise işler tamamiyle çığrından çıkıyor. Forumda araştırdığım bulduğum bütün komutları denememe rağmen "Boot is not a valid mapping"in ilerisine gidemiyorum. 4 tane flash bellek değiştirdim 2 kere RAW dosyasını indirdim ve defalarca flasha yükledim lakin bunun ilerisine gidemedim. Atladığım bir şeyler var sanırım ama nedir bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı