Çözüldü ASUS K53SV Windows 7 sürücü kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theblade

Hectopat
Merhaba. Bilgisayarıma virüs girdiği için format attım. BIOS sürümü güncellemiştim. İnternete bağlanmıyor. Yonga seti sürücüsü vb. sürücüleri yüklenmedi. Ve driverları bulamıyorum. ASUS'un sitesinde de yok. Farklı sitelerde var ama uyumlu mu?

Link burada;

Çözüm
İnternete bağlanamadığın için önce şunları kurarsın:

Ethernet

WLAN

Daha sonrasında bunları:

Ekran kartı

Chipset

Başlığa sadece Windows 7 yazmışsın, 64-bit olarak kurmuşsundur diye 64-bit sürücüler attım. Eğer Windows 7'yi 32-bit olarak kurduysan belirt, 32-bit sürücüler atalım.

Ethernet

WLAN

Daha sonrasında bunları:

Ekran kartı

Chipset

Başlığa sadece Windows 7 yazmışsın, 64-bit olarak kurmuşsundur diye 64-bit sürücüler attım. Eğer Windows 7'yi 32-bit olarak kurduysan belirt, 32-bit sürücüler atalım.

Çözüm
@KITT zaten linkleri atmış. Eğer elinde onları indirecek başka bir bilgisayar yoksa, LAN ve Wireless sürücüsünü telefonuna indir ve bilgisayara kabloyla aktar. Onları kurduktan sonra diğer 2 sürücüyü bilgisayarı internete bağlayıp indirebilirsin. Telefon Androidse bu dediğim olur, iOS'te oluyor mu denemedim.

ASUS’un sitesinde nasıl bulamadınız anlamadım, ben arattığımda direkt buldum:

Çip set sürücüsü:

Teşekkürler.

Ethernet

WLAN

Daha sonrasında bunları:

Ekran kartı

Chipset

Evet 64 Bit. Çok teşekkürler.
@KITT zaten linkleri atmış. Eğer elinde onları indirecek başka bir bilgisayar yoksa, LAN ve Wireless sürücüsünü telefonuna indir ve bilgisayara kabloyla aktar. Onları kurduktan sonra diğer 2 sürücüyü bilgisayarı internete bağlayıp indirebilirsin. Telefon Androidse bu dediğim olur, iOS'te oluyor mu denemedim.
Yok şuan iPad'deyim. Telefonda Android. Ben hepsini D diskine atıp C diskini formatlayacağım :).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı