ASUS K555L Wi-Fi Bağlantı Kopma Sorunu

Afrasiyab

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2350 liraya Windows 8.1 yüklü ASUS K555L bir laptop aldım, aldıktan 1 ay sonra Wi-Fi bağlantısı kendi kendine kopmaya başladı, manuel olarak elle tekrar bağlanarak tekrar kullanabildim. Ağ ayarlarını, güç ayarlarını kurcaladım benzer sorunları araştırdım ama olmadı. Servise yolladım ve sisteme format çekilerek yeni sürücü yüklendiği, donanımsal arıza görülmediği belirtildi. Fakat cihazı teslim aldım ve sorun seyrek de olsa tekrar devam ediyor, ileride bağlanmak tamamen imkansız olur diye çekiniyorum. İş için bana verilen HP laptopta ise böyle bir sorunla karşılaşmadım. Iphone'da da Wi-Fi'da hiç kesinti olmuyor. Sizce bağlantı koptuğunda tekrar bağlanarak idare mi etmeliyim yoksa servise geri mi götürmeliyim? Ürünü alalı 4 ay oldu, para iadesi veya ürün değişimi hakkım doğar mı?

Bir de arkadaşlarıma durumu izah edince niye Dell almadın gittin ASUS aldın dediler, cidden Dell bu kadar iyi mi? Ben ASUS ve Samsung arasında kalmıştım, 2010'dan beri kullandığım taş gibi bir Samsung netbookum vardı fakat Samsung Türkiye piyasasından çekildiğinden ASUS'a yönelmiştim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı