Asus K555LN Laptop alınır mı?

phislick92

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar bu notebook'u almayı düşünüyorum, kullanan bir arkadaşımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer oyun için almayı düşünüyorsanız MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6" gibi monster marka ürünleri tercih edin eğer oyunla işiniz (sistem gücü gerektiren programlarla) olmaz sadece internette gezer film izlerim diyorsanız herhangi bir ultrabook işinizi görür ancak peroformans (grafik vb.) istiyorsanız monster öneririm .

Ben kullanıyorum Asus X555LN modelini. Çok da memnunum açıkçası hem oyun performansı olarak hem genel olarak tavsiye ederim kesinlikle.

U serisi işlemcili sanırım(alt model numarasını vermemişsin).
Mesela bu ise:
ASUS K555LN-XO088H NOTEBOOK - Teknosa

alma derim.

Moderatörün önerdiği ürün işlemci olarak çok daha iyi, ekran kartı da daha iyi, ek olarak daha ucuz. Farklı beklentilerin varsa antiglare ekran, büyüklüğü, vs. vs. ayrı ama ben olsam bakmam bile.

Bütçen de 2500+ seviyelerindeyse MSI ..60 serisi vb ürünlere bak, forumda önerilen benzer ürünler mevcut.

Ben 1 haftadır K555LN kullanıyorum. O zaman internetten alamadığım ve bilgisayara ihtiyaç duyduğumdan Vatan'dan 1700 TL iken aldım. Hiçbir sorunum olmadı, memnunum.

Ama internetten alabilirseniz kesinlikle 850M içeren modellere bakmanızı öneririrm. Ayrıca bütçe de belirtirseniz iyi olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı