Asus K555UB Oyun Performansı

940m iyi mi? Bende GTX850M 16 GBli Asus N550JK var alalı yaklaşık 11 ay oldu. Tamam ilk başlarda GTA5'i Ultrada kasmadan oynayabiliyordum ancak şimdi Mediumda oynayabiliyorum. CS:GO'da da bazen fps düşüşleri oluyor.

Günümüz oyunlarını oynayamazsın diyenler kullanmamış kişiler. Emin ol 2 sene boyunca çıkıcak oyunları Düşük ayarlar bile olsa birşekilde oynarsın rahat ol. Ets 2 yüksek ayarlarda araç içi 30-50 araç dışı 40-60fps oranı var ats de buna yakın bir performans veriyor. cs:goda herşey açık bütün ayarlar alınabilecek en üst seviyede iken dust 2 haritasında 70-80fps alıyorum gayet akıcı bir oyun deneyimi elde etmek mümkün akk dolduğu için gta 5 testi yapamadım ama akşama doğru forza 6 apex i deniyeceğim. Onu indiriyorum onun performansınıda buraya sizin için aktarıcam. Birşeyi almadan önce kullanmadan yorum yapanlara bakmayınız. Kullanan kişilerin yorumlarını dikkate alınız. Evet farkındayız 2100tlye çok iyi bir masaüstü toplanılabilir biz cahil değiliz biliyoruz fakat bunun öğrencisi var sürekli yer değiştireni var masaüstü kullanıma uygun olmayanı var. Laptoplar maalesef biraz pahalı yapıcak birşey yok ben size tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İnternetten araştırmada yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı