Asus K555UB-XO067T ekran kartı sorunu

polatuslu455

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar.
Konu başlığında belirttiğim laptobu satın aldım.
Şu an kullanıyorum ekran kartı ayarlarına girdim satın almada normalde NVİDİA 940M yazıyor. Fakat ayarlarda intel HD Graphics 520 kullanıldığını gördüm. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Combat Arms oyununda bile kasıyor laptop. Yardımcı olabilir misiniz ? Bu performans normal midir?
(Bilgisayar özelliklerini ve yazıyı resim halinde atıyorum)
Screenshot 2016-06-18 21.14.51.png
Screenshot 2016-06-18 21.15.07.png
Screenshot 2016-06-18 21.16.30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift ekran kartlı Oyunlarda falan 940m ekran kartı kullanıyor sıkıntı yok yani ama onun bir ayarı vardı internetten bakıp aktif hale getirebilirsin

Nvidia Denetim Masasından Oyunda kullandığın GPU yu seçmen mümkündür kardeşim . Yukarıda 3.fotoğrafda olduğu gibi ekranın GT940 M de kullanılmasını iste . Aynı Zamanda 3D Ayarların yönetilmesine gelip oynyacağın oyunu ekleyip Onun da GT940 M ekran kartıyla çalıştırılmasını iste Ve uygula .

Kardeşim 3. fotoğraf aynı şekilde kalıyor. Dizüstü yanındaki boş yeri seçemiyorum cpu 940m ve otomatik seç var zaten 940m seçtim ordan 3d ayarlarından eklemiştim zaten oyunu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı