Satılık Asus Laptop - i5 Windows 7 Tertemiz

Özkan Turan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,cihazımı Teknosa Mağazalarından 2 sene önce aldım, faturası ve kutusu durmaktadır garantisi Şubat ayında bitti bu sğreçte hiç bir tamir garanti vs görmemiştir.

Herhangi bir sorun, renk atması, ölü pixel, çizik vs yoktur.Kendim fazla oyun oynamam ama yeğenim 1 hafta Battelfield oynadı sadece, bunun dışında sadece internet amaçlı kullanıldı, 6 aydır falan da kullanılmıyor.. Evde 1 masaüstü 3 laptop var genelde işim için de farklı laptobu kullandığımdan bu ürün boşta duruyor.

Performans bakımından oldukça iyidir, zira bunun performansını gördükten sonra tekrar işimde de kullanılmak üzere Asus aldım.

Özellikleri:
Intel Core i5-480M 2.66 Ghz 3 MB Cache Bellek İşlemci ,İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i5,RAM 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) RamSABİT DİSK 500 GB SATA (5400 Rpm)HDDOPTİK SÜRÜCÜ DVD-RW Double LayerİŞLETİM SİSTEMİ Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)
EKRAN KARTI ATI Mobility Radeon HD 6370M 1 GB Ekran Kartı
EKRAN BOYUTU 15.6" LED Ekran (1366 X 768)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1366 x 768
SES ÇIKIŞI Built-in Speakers
BATARYA
BATARYA SÜRESİ 3 Saat (Kullanım şartlarına bağlı maksimum süre)
WEBCAM Var
WIRELESS LAN 802.11 a/b/g/n
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
DERİNLİK 255 mm
YÜKSEKLİK 35 mm
GENİŞLİK 380 mm
AĞIRLIK 2.6 Kg
ARAYÜZLER
DC-IN 1
USB (2.0) 3
HDMI 1
VGA 1
KART OKUYUCU 1
MİKROFON GİRİŞİ 1

Cihazımın resimleri:

asus alptop 2.jpg
asus laptop.jpg
HD 6370M.jpg

Evde boş duracağına birinin işini görsün , fiyat olarak 450 tl düşünüyorum daha da fazla pazarlık için ısrar etmeyiniz lütfen..

Fiyatı revize ettim 350 tl olarak ...Satış aktiftir, şu bilgisayar boşta duruyor ya ona içim yanıyor

Son düzenleme:
Merhabalar Hocam ben alayım bilgisayarınızı. :)
Nerdesiniz? Get açma durumunuz var mı?

GET = Sahibinden.com'un yaptığı Güvenli e-Ticaret özelliği. İki tarafta hiçbir şekilde mağdur olmuyor hocam. İyi satışlar.

Anladım, 1,5 ay kadar önce sahibinden e aracımı satmak için ilan vereyim dedim, ikametgah,kimlik vs ne isterlerde faxladım defalarca mail de attım ulaştı dediler, hala daha onaylayacaklar..Bu süreçte aracımı satıp farklı bir arac aldım bile:) O yüzden fazla uğraşmak istemiyorum, havuzmuş komisyonmuş vs, güvendiğim biriyle zaten görüşülür konuşulur dışarıya gönderecek olursam...

Anladım, 1,5 ay kadar önce sahibinden e aracımı satmak için ilan vereyim dedim, ikametgah,kimlik vs ne isterlerde faxladım defalarca mail de attım ulaştı dediler, hala daha onaylayacaklar..Bu süreçte aracımı satıp farklı bir arac aldım bile:) O yüzden fazla uğraşmak istemiyorum, havuzmuş komisyonmuş vs, güvendiğim biriyle zaten görüşülür konuşulur dışarıya gönderecek olursam...
Hocam gece gece güldüm sayenizde. İlla Sahibinden olmasına gerek yok. Sanalpazar'dan da alış verişi yapabiliriz. Maalesef Gediz bana uzak. Ben Sakarya da ikamet ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli alan satan biri değilim, sanalpazarı az önce inceledim. Uğraşmaya bile vaktim yok havuz diyor komisyon diyor vs... Satılırsa satılır satılmazsa da sağlık olsun boş boş duruyor evde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı