ASUS laptopa SSD ve RAM takmak

onurdjdj

Centipat
Benim ASUS laptopum var özellikleri şu şekilde;
Intel i5 8250U.
MX110.
4 GB RAM.
1 TB HDD.
Bilgisayarı Teknosa'dan aldım garantisi bozulmasın diye RAM ve SSD'yi Teknosa'da taktırıcam.
4 GB RAM ve 256 GB SSD taktırmak ne kadar fiyata denk düşer taktıran varsa tavsiye versin.

Ben 550 ye taktırmıştım fakat kur'u biliyorsunuz yani yerinde durmuyor. Tam net bir fiyat söylemek zor olur ama 600 tl'ye kapatırsınız bence.

Bildiğim kadarıyla Asus laptopların altında ram ve ssd için ayrı bir bölme var ve orayı açmak garantiyi bozmuyor. Araştırın isterseniz biraz. 200tl kadar daha ucuza halletmiş olursunuz.

Bildiğim kadarıyla Asus laptopların altında ram ve ssd için ayrı bir bölme var ve orayı açmak garantiyi bozmuyor. Araştırın isterseniz biraz. 200tl kadar daha ucuza halletmiş olursunuz.

Aynen bende de ASUS ROG STRIX laptop var. Vidalarının üstünde Warranty Void If Seal Broken yazmıyor. Vidalar kabak gibi ortada.

Bildiğim kadarıyla ASUS laptopların altında RAM ve SSD için ayrı bir bölme var ve orayı açmak garantiyi bozmuyor. Araştırın isterseniz biraz. 200TL kadar daha ucuza halletmiş olursunuz.

Kanka bende zaten SSD ve RAM yeri açık bize alırken dediler sordum ben SSD ve RAM upgrade yapılırmı yapılır ama getirip burada yapmanız lazım kendiniz yaparsanız garantiyi bozar.

Kanka bende zaten SSD ve RAM yeri açık bize alırken dediler sordum ben SSD ve RAM upgrade yapılırmı yapılır ama getirip burada yapmanız lazım kendiniz yaparsanız garantiyi bozar.

Ancak öyle durumlarda vidanın üstünde "Warranty Void If Seal Broken" yazması gerekmiyor mu? Açık vida bırakmışlarsa sorun olmuyor diye biliyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…