Asus M32CD-TR017T ekran kartı uyumluluğu ve önerisi

Bu bilgisayara sitede belirten modeller hariç aynı düzeyde farklı bir model takılır mı?

• Hayır

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

muratix06

Hectopat
Daha fazla  
Asus M32CDTR017-T marka kasam var. Bunun ekran kartını yükseltmek istiyorum. Yetkili servisi ve Asus'un sitesinde yer alan yükseltmelere baktığımda maksimum GTX 970 4 GB belirtilmiş. PCI Expreess 3.0. Bunun yuvasına bu modeller hariç bir şey takamayacağımı belirttiler.
GTX 1050 ve GTX980 kart takamaz mıyım?

PC Özellikleri :
i5 6400 2.7 GHz Turbo ile 3.2 GHz
8 GB RAM DDR4 2133 MHz
1 TB harddisk
Fikir verebilir misiniz? Hiç yoktan bilgisayara 2000 TL kadar yatırım yapmak istiyorum. Zotac GTX 970 AMP 4GB 256Bit GDDR5 veya Asus GTX 970 kartların sıfır olanını da hiçbir yerde bulamıyorum. Piyasadaki kartlar GTX 1050 Ti, uyan model yok, ortada kaldım. Yanlış bilgilendirme yapılıyor bence. 4 GB 256 bit GDDR5 kartlarında model gözetmeksizin takabilmem ve tam performans alıyor olmam lazım. Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar, kolay gelsin.

Asusun belirtiği site ve varolan ekran kartı modelleri :
VivoPC M32CD | Tower PCs | ASUS Türkiye

Belirttiğiniz liste uyumluluk listesi değil, ürünün diğer modelleriyle satılan ekran kartlarının listesi.
Kasaya sığan ve güç kaynağınızın yettiği her ekran kartını takabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı