ASUS M5A78L-M LX ekran kartı tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ewerer1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konuda belirttiğim gibi ASUS M5A78L-M LX anakartım var. Yeni ekran kartı almak istiyorum. Bu anakartta uygun ekran kartı önerebilir misiniz ? Bütçe 500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin diğer parçalarını yazman gerekiyor. Özellikle İşlemci ve PSU.

Tabi. AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.60 Ghz Psuda 600 walt.

Merhaba arkadaşlar, konuda belirttiğim gibi ASUS M5A78L-M LX anakartım var. Yeni ekran kartı almak istiyorum. Bu anakartta uygun ekran kartı önerebilir misiniz ? Bütçe 500 TL. AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.60 Ghz Psuda 600 walt diger pc bilesenlerim.

Merhaba arkadaşlar, konuda belirttiğim gibi ASUS M5A78L-M LX anakartım var. Yeni ekran kartı almak istiyorum. Bu anakartta uygun ekran kartı önerebilir misiniz ? Bütçe 500 TL. AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.60 Ghz Psuda 600 walt diger pc bilesenlerim.

Merhaba arkadaşlar, konuda belirttiğim gibi ASUS M5A78L-M LX anakartım var. Yeni ekran kartı almak istiyorum. Bu anakartta uygun ekran kartı önerebilir misiniz ? Bütçe 500 TL. AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.60 Ghz Psuda 650 walt diger pc bilesenlerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…