Asus M5A78L-M LX3 işlemci önerisi

Selim_gulbahar

Decapat
Asus M5A78L-M LX3 anakartım var. Üzerinde şu anda AMD FX6100 var. Bu anakarta takabileceğim en iyi performansı alabileceğim işlemciyi arıyorum. Yardımcı olursanız büyük bir dertten kurtaracaksınız beni. Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FX serisi için harcama yapmaya gerek yok. Mevcut işlemcinizden yüksek bir performans sağlamaz günlük ve oyun kullanımında.

Oyunda çatışma esnasında takılmalar oluyor onun haricinde bi sorun yok pover OCZ 700 w 80 plus 2 adet 8 GB RAM var toplamda 16 GB samsung Ssd 250 GB masrafı ettim zaten 😊 normalde kasam oyunu yükledikten sonra açmıyordu bile bu parçaları topladım hep ileride anakart ve işlemciyide yükseltirim diye daha sonraki sistemdede sıkıntı yaşamamak için kullanılabilicek parçalar aldım bütcem yettigince ama ufak bi sorunum kaldı oda takılma
Öyle oyundan oyuna geçen biri diyilim zaten takılmayıda aşabilirsem yeterli olucak 15 yıl önce counter strike oynadım şimdide pubg takılıyorum daha dogrusu çalışıyorum takılmaya işlemci degiştirirsem diye bi umudum vardı ama hayallerimi yıktın abi ya hiçmi umut yok yaaa

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı