Asus m5a78l-m lx3 ve FX 8350 uyumu

GökhanKABİL

Kilopat
Daha fazla  
AMD FX 8300 ve MSI 970 gaming alacaktım ancak ufak çaplı bir araştırmadan sonra fx 8350 + içinde sogutucusu var + m5a78l-m lx3 düşündüm. Hangi ikisi daha iyi performans verir? Geleceğe dönük olsun istiyorum. FX 8350 + m5a78l-m lx3 ikilisinde darboğaz söz konusu olur mu? Kısa bir süre sonra GTX 950 alıcam ekran kartı olarak yorumlarınız nelerdir ? Şimdiden teşekkürler :)

Not: OC yapmayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FX işlemci alınmaz. O Anakart modeli 95 Watt değerindeki işlemcileri destekliyor, FX 8350 125 Watt tüketiyor, o Anakart işlemciyi tam beslemez. Darboğaz işlemci ile ekran kartı arasında olur, Anakartın darboğazla alakası yok. GTX 950 eskidi onun yerine GTX 1050 Tİ, GTX 1050 ve RX 460 modellerinden birini al. Tavsiyem İ5 Skylake sistem toplaman yönünde.

Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ama bu zamanda hala bu sistemden toplamak isteyen arkadaşlar için yazıyorum bunu;
Kesinlikle ve kesinlikle bu anakartı almayın bu işlemciyle kullanmak için. GTX 1050Ti ve FX8350 yi bu anakart üzerinde kullanıyorum verimli oynayabildiğim bir tane bile oyun yok FPS değerlerim 10 saniye boyunca 250(CSGO) ise 15 saniye 30'lu 40'lı değerlerde. Isı değerlerim normal işlemci ve ekran kartında. 95 Watt desteklediğinden belli zaten FX8350 desteği olmadığı. Kesinlikle en son tercihiniz bu anakarttan yana olsun. Selamlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı