ASUS Maximus V Formula Aldım

Ekran kartı düşük puan vermiş. GPU-Z'de pixell değerlerini yanlış ölçmüş.

Bu sorunun cevabını ben de merak etmiyor değilim. Sevgili Recep abinin de yorumunu okumak isterim, önceki gpu-z sürümlerinde farklı değerler gösteriyor.
Acaba bu değerler neye göre ölçülüyor ve yeni sürümlerinde neden düşüyor ?

Abi bu sisteme artık bi Titan veya GTX 690 yakışır. :) Aşağısı kesmez diye düşünüyorum seni...

Evet zaten yüksek bir ekran kartı alacağım fakat şimdi değil :D Malum yeni seri kartları bekliyorum, hem şu an GTX460 SLI da fena değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun cevabını ben de merak etmiyor değilim. Sevgili Recep abinin de yorumunu okumak isterim, önceki gpu-z sürümlerinde farklı değerler gösteriyor.
Acaba bu değerler neye göre ölçülüyor ve yeni sürümlerinde neden düşüyor ?

Evet zaten yüksek bir ekran kartı alacağım fakat şimdi değil :D Malum yeni seri kartları bekliyorum, hem şu an GTX460 SLI da fena değil.

Recep abey ile sorunu çözemezsen bana bi uğra da bilgisayarını bi mıncıklayalım. Bakalım ben çözebilirmiyim:D

Ben o sisteme GTX 680 taksam bile hafif bir kart taktım zannederim, sen GRX 460 SLI kullanıyorsun. ;)

Ama sistem harika, bu kasanın resimlerini de görmek istemiyorum görünce çıldırıyorum. ;) Bu Corsair kasalara bayılıyorum.

SLI yapacağına bir 7970 oc edition alsaydın daha iyi olurdu.

Dediğim gibi yeni nesil kartları bekliyorum.

Recep abey ile sorunu çözemezsen bana bi uğra da bilgisayarını bi mıncıklayalım. Bakalım ben çözebilirmiyim:D

Tabi abi bakarız :D

Ben o sisteme GTX 680 taksam bile hafif bir kart taktım zannederim, sen GTX460 SLI kullanıyorsun. ;)

Ama sistem harika, bu kasanın resimlerini de görmek istemiyorum görünce çıldırıyorum. ;) Bu Corsair kasalara bayılıyorum.

Haklısın önceden HAF X kullanmış birisi olarak bu kasa daha iyi gerek fan filtreleri olarak gerek görünüş olarak.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı