Asus Me176c ekran açılmama problemi

realbeck

Hectopat
Yer
trabzon
Daha fazla  
Meslek
harekat memuru
Arkadaşlar;

2 gün önce Teknosa'dan Asus me176c modelli tableti aldım. Şuan tableti tanıma aşamasındayım. Dünden beri bir problemle sürekli karşılaşıyorum. Tableti bir müddet kullandıktan sonra ekran kapanıyor. Ekran açma tuşuna bastıktan sonra kilit ekranı açılıyor. Ekranı açmak için parmağımı kaydırdığımda ekran tekrar kararıyor. Bu hata kısır döngü gibi tekrarlanıyor ama ana ekran açılmıyor. Tableti kapatmam gerekiyor. Tableti kapatıp açınca düzeliyor ama hata bir müddet sonra tekrarlanıyor.
Tableti kullanan arkadaşlarım sizde böyle bir problem var mıydı? Sorun neden kaynaklanabilir? Eğer tablet hatalıysa vakit kaybetmeden geri getiriyim. İyi forumlar..

Kullananlardan böyle bir sorunu hiç duymamıştım. Cihazın güncellemeleri yapılı mı ? Fabrika ayarlarına geri döndürdünüz mü ?

Kullananlardan böyle bir sorunu hiç duymamıştım. Cihazın güncellemeleri yapılı mı ? Fabrika ayarlarına geri döndürdünüz mü ?
Tableti dün açtığım gibi benden güncelleme istedi 100 mb kadar bir güncelleme yaptı. Fabrika ayarlarına dönmedim , belki kolay bir çözümü vardır diye. Sizce direk bu yola mı başvurayım?

Kullanırken kendiliğinden kapanması pek normal gelmedi bana. Güç seçeneklerinde bu tarz bir ayar var mı ?

Kullanırken kendiliğinden kapanması pek normal gelmedi bana. Güç seçeneklerinde bu tarz bir ayar var mı ?
Açıkçası kapanmasından çok sonrasın da ekranın açılmaması benim canımı sıkan. Şimdi tableti açıp güç seçeneklerini karıştıracağım. Ayarları manuel e çekip kullanayım. Yada henüz pek program yüklememiş iken fabrika ayarlarına mı dönsem?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı