ASUS modemler ve modem önerileri

Bence ürün iyi ya da kötü olabilir. Ama senin yaşadığın durum sadece sana özel bir durum. Anlattığın sorunları yaşatacak bir ürünü Asus piyasanın mobilitesi en yüksek konumuna yerleştirmez diye düşünüyorum. Resetten sonra sorun devam ederse bence tekrar servise gönder durumu tekrar izah et. Süre de kaybetsen bence değer.

İkinizdedemi bu sorun var? Çünkü acayip derece komik bir durum :D. Aynısı bende var arada televizyon, kapı, duvar, ve balkon camı var ona rağmen 34-35 geliyor. Şu iç tesisatım iyi olsa 50'nin tamamını alacağım ama işte.
Evet arkadaş da eski modeminin internete bağlanma hızında ve yaşanan kopmalar yüzünden eski modeminin daha iyi olduğunu ve bunu satıp Zyxel marka modemlere yönelmek istediğini defalarca iletti bana da artık bu saatten sonra modeme para ödemek istemiyorum. Hız konusuna gelecek olursak ondan yana bir sıkıntım yok. 50 mbit hızım var ve bakır tellerden alabildiğim kadarını rahatlıkla alabiliyorum. Dediğim gibi ürün daha önce servise gitti, servis sorunu kabullenip bir şeyler yapmış güya ve hala eski modemimin daha iyi olduğunu düşünüyorum, demek ki bize sorunluları geldi, ya da sizler elinizdekinin iyi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Zyxel VMG3312-B10A v2 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 2xIPSec Fiyatı Hele bir şunları kullanın, aradaki farkı anlarsınız. N11 de şuan 375 TL ye gördüm. AC750 den daha iyi olduğu kesindir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı