Asus n53sn -sz182v ekran kartı değiştirilebilir mi?

ESİN SUNGU

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben notebook ekran kartını yenilemek istiyorum, modeli Asus n53sn -sz182v. Acaba ekran kartını yenilemek için uygun mudur? Ve uygunsa ekran kartını hangi ekran kartıyla değiştirebilirim? Yardımcı olursanız memnun olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazıkki ekran kartı değişimi mmx portu bulunmadığı için mümkün değil.

Eminim daha fazla performans istiyorsunuzdur. Biosunuz güncel olmalı. İşletim sistemi 8.1 ve güncel olmalı. Tüm driverlarınız güncel olmalı.

Ayrıca Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi bu da bilgisayar performansını artıracaktır.

Ayrıca notebook soğutucu ve notebook iç temizliği ile ısınma sorunsalı azaltılmalıdır.

Bunlar dışında yapılabilecek malesef pek bir şey yok.

Ne yazıkki ekran kartı değişimi mmx portu bulunmadığı için mümkün değil.

Eminim daha fazla performans istiyorsunuzdur. Biosunuz güncel olmalı. İşletim sistemi 8.1 ve güncel olmalı. Tüm driverlarınız güncel olmalı.

Ayrıca Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi bu da bilgisayar performansını artıracaktır.

Ayrıca notebook soğutucu ve notebook iç temizliği ile ısınma sorunsalı azaltılmalıdır.

Bunlar dışında yapılabilecek malesef pek bir şey yok.

Teşekkürler peki ssd desteği var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı