Asus Orion 7.1 Kulaklık Nasıl?

Aldıysan hayırlı olsun, almadan önce sorsaydın o paraya önerecek çok kulaklık vardı, ama aldığın kulaklık da kötü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi kulaklıkları tavsiye edersiniz? İade hakkım var halen.
Astro A50 ya da A40 bütçeni kasarsa Sennheiser 363D Kraken sakın düşünme, çok terletiyor, rahat ve kullanışlı saydıklarım. A40 kullanıyorum tizleri mükemmel diyebilirim, ses kasıyorsan ya da daha hesaplı bir şey dersen Mad Catz Freq öneririm.

O kulaklık çok güzel ama kullanırken dikkat et. Benimkinin mikrofonu bozuldu. Birde ses kartı dışarıda olduğu için onu normal stereo bir kulaklığa takıp kullanabilirsin. Ben öyle yapıyorum şu anda.

O kulaklık çok güzel ama kullanırken dikkat et. Benimkinin mikrofonu bozuldu. Birde ses kartı dışarıda olduğu için onu normal stereo bir kulaklığa takıp kullanabilirsin. Ben öyle yapıyorum şu anda.
Nasıl bozuldu dostum? Nelere dikkat etmeliyim?

Bu arada kulaklık deneyimim hakkında biraz bilgi vermek istiyorum forumda bir inceleme göremedim. Daha önce Logitech G230 kullanmıştım ona göre basları düşük bir kulaklık lakin ses izolasyonu çok kaliteli ve ses seviyesi gayet fazla. Mikrofonuna gelecek olursak G230 mikrofonu cızırtı yapıyordu bu ise çok kaliteli ses alıyor fare sesini bile alıyor neredeyse ve sıfır cızırtı var şimdilik edindiğim deneyimler bunlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı