ASUS P502 ROG Gladius II 289₺'ye alınır mı?

Bütçe
300₺

mufo

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi sizce fiyat uygun mu? Mouse güzel mi? Bilenler yazarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    13,2 KB · Görüntüleme: 49
Evet, ucuz olan. Diğerlerinin Gladius II Origin ve Wireless olması lazım. Fiyatına göre Gladius II Core modeli bayağı iyi. ROG farelerdeki Switch değiştirme özelliği de uzun ömürlülük konusunda iyi bir katkı sağlıyor. Fare hakkında sorularınız varsa alabilirim.

Evet, ucuz olan. Diğerlerinin gladius II Origin ve Wireless olması lazım. Fiyatına göre gladius II Core modeli bayağı iyi. ROG farelerdeki Switch değiştirme özelliği de uzun ömürlülük konusunda iyi bir katkı sağlıyor. Fare hakkında sorularınız varsa alabilirim.

Daha çok İncehesap hakkında sorayım, diyelim ki ürün geldi 2 gün kullandım beğenmedim. Kutulayıp geri yollayabilir miyim?

O konuda bilgim yok. Ek olarak fare ile değil de daha çok İncehesap ile ilgili olduğundan dolayı yeni konu açmalısınız.

Evet, ucuz olan. Diğerlerinin Gladius II Origin ve Wireless olması lazım. Fiyatına göre Gladius II Core modeli bayağı iyi. ROG farelerdeki Switch değiştirme özelliği de uzun ömürlülük konusunda iyi bir katkı sağlıyor. Fare hakkında sorularınız varsa alabilirim.

Ben bu ürünü aldım 2 sorum olacak 1- RGB mi 2- kablosuz oluyor mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı