ASUS P5G41T-M LX BIOS'a girilmiyor

yusufkrkmz1146

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde nakite ihtiyacım olduğu için.
ASUS RX 550 ekran kartımı bilgisayarımdan söktüm ve çok sağlam şekilde kutuladım ve bilgisayarımı açtım görüntü 1024'e 800 gibi bir şeyydi ve 1440x900 yapmayı denedim ve o seçenek yoktu. 1920x1080 vardı ve yaptığım an ekran gitti. Sanırım BIOS'a girip ayarı çözünürlüğü düşürebiliyormuşuz ama ben F2 F8 F9….F12'ye kadar denedim. +olarak del tuşunuda denedim ve bitürlü BIOS'a girmiyorum ne yapabilirim?
Bu arada kart hala satlıktır almayı düşünenlere uygun fiyata gönderebilirim veya takasta olur üste nakit olursa.

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz? Windows üzerinden biosa ulaşabilirsiniz 10 ve 11 sürümlerinde. Hızlı başlatma açıksa onu da kapatabilirsiniz. Hızlı Başlatma yüzünden biosa giremeyen kullanıcılar olduğunu okumuştum daha önce.

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz? Windows üzerinden biosa ulaşabilirsiniz 10 ve 11 sürümlerinde. Hızlı başlatma açıksa onu da kapatabilirsiniz. Hızlı Başlatma yüzünden biosa giremeyen kullanıcılar olduğunu okumuştum daha önce.
windows 10 ve sadece başlatma ekranını görüyorum sonrasında 1440x900 alın yazıyor ekranı açsam alıcam zaten:d nasıl yapıcam bilmiyorum
Hocam bu anakartın BIOS'unda böyle bir ayar yok.
hocam ne yapabilirim bi fikrin varmı ekran çözünürlüğü 1440x900 yap diyo ben ise 1920x1080 yapmıştım siyah ekranda kaldı ekranıda açamıyorum mecbur kartı takmam mı gerekli

Aynı anakartı Xeon E5420 işlemci ile kullanıyorum ve onboard olarak 1080p görüntü aldım ancak görüntüde ufak bozulmalar vardı. Güvenli mod ile başlatıp çözünürlüğü düşürebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı