ASUS P5L-MX ses sürücüsü yüklenmiyor

Daha fazla  
Daha bu sabah iş bilgisayarını formatladım ve ses gelmemeye başladı. Çok araştırdım Driver Booster, driver Hub, driverpack solution hepsini indirdim çözüm yok. Driveri buldum ama kuramıyorum. Şu an dijital ses (S/PDIF) gösteriyor.

Anakart: ASUS P5L-MX

Son düzenleyen: Moderatör:
Formattan önce hagi İS yi kullanıyordun formattan sonra hangi İS yi kurdun? Sürücü desteği Win8.1x64'e kadar.

Otomatik aygıt yüklemeyi kapatıp bilgisayarım yönet kısmından tüm ses sürücülerini kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatıp Windows Update'yi açın o kendisi yüklesin.

Formattan önce hagi is yi kullanıyordun formattan sonra hangi is yi kurdun? Sürücü desteği Win8.1x64'e kadar.

Otomatik aygıt yüklemeyi kapatıp bilgisayarım yönet kısmından tüm ses sürücülerini kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatıp Windows Update'yi açın o kendisi yüklesin.

Format atmadan önce de Windows 8.1 64 bitti suandada aynı biraz daha acıklar mısınız bir de 2. yazdıgınızı.
Formattan önce hagi is yi kullanıyordun formattan sonra hangi is yi kurdun? Sürücü desteği Win8.1x64'e kadar.

Denedim az önce ve hala aynı.
Evet Technopat olmayan yardımlarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı