Asus P5Q Pro Hackintosh Uyumu ?

Link win8 için ama yine de komut satırından işlemi yapıp denedim bilgisayar tekrar american megatrends bölümünde takılıp açılmıyor hala o ekranda bekliyorum ahci mode olmadan kuramaz mıyım ya da win7 yi silip tamamen mac kurmanın bir yolu yok mudur ?..

Windows' u sonradan kurun. Önce Mac sonra Windows kuralım.

Diskleri söküp bios a ulaşabildim. En son sadece güvenli modda açılmaya başlamıştı msconfig den güvenli önyükleme seçeneğini kaldırdım düzeldi sanırım sorunsuz win 7 tekrar hayata döndü.

Son düzenleme:
Bios pilini veya cmos jumperini çıkarıp takıp biosu sıfırlayın. Dos ortamında biosu güncelleyin.

Win7 yi düzelttim. Yukardaki mesajımı güncelledim.

• WDC WD10EFRX- 1tb. Hdd Sistem 500/500 olarak buraya kurulu.
  • Bir de hitachi diskim var 500 gb. bBunu da 250/250 yaptım. Yalnız bu disk f1 hatası veriyor ama yinede yaklaşık 6 7 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

WDC' nin 500 gb. lık, win7'nin kurulmuş olan C bölümüne nasıl Mac kurabilirim ? Bu konuyla ilgili kaynak, link gönderirseniz sevinirim ki bu fikir daha riskli olacak sanki benim için ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…