Asus P7P55D-E LX Sisteme uyumlu ekran kartı

ArdameL

Hectopat
Daha fazla  
Selam,

Bilgisayarımdaki hiçbir parçayı değiştirmeden, sadece yeni ekran kartı takmak istiyorum, ama uyumluluk konusunda şüphelerim var.

Mevcut sistem:
Anakart: Asus P7P55D-E LX
Power Supply: Thermaltake LT-700AL2NH (P/N W0356) (700Watt)
İşlemci: Intel Dualcore i5 680 (3.600 Mhz)
Ram: 16 GB

Almak istediğim kart ise: Zotac GTX970 AMP! Extreme Core Edition GDDR5 4GB 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

O zamana göre iyi bir PC olsa da, 2012'de aldığım için yukarıdaki linkteki ekran kartına göre biraz düşük kalabilir diye düşündüm. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür ederim. Önerdiğiniz kartın fiyatı GTX970'in 3'te 1'i kadar. Ürünlerin detaylarını pek bilmiyorum. 4GB'lık RX 460 bugün çıkan oyunları full ayarlarda çalıştırabilir mi?

Ve rica etsem yukarıdaki anakarta uygun bir 4 çekirdekli işlemci önerebilir misiniz?

RX 460 yerine önerebileceğiniz Nvidia marka bir ürün var mıdır? Şimdiye kadar kullandığım Nvidia marka kartların hiçbiri ile herhangi bir sorun yaşamadım. Aynı istikrarla ilerlemekte fayda var :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı