Asus P8H61-M-LE Sistem ve GTX 960 Uyumu

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar,

Ben sistemime yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Ve GTX 960 fiyat performans açısından çok mantıklı geliyor gözüme ama size bir sorum olacak. Sistemim ekran kartını destekler mi?

Eğer desteklemiyecekse ne yapmam gerekiyor?

Sistemim;
  • 8 Kingston Gb Bellek
  • İntel Core İ5 2.90 Ghz İşlemci
  • 1 Gb Asus 7790 Ekran Kartı(Şuanda sistemde bu ekran kartı takılı)
  • TAURO Serisi 80PLUS 500W
  • 128 Gb Kingston SSD
  • Asus P8H61- M LE Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Ayrıca hangi marka'yı seçmeliyim sizce ?
Ben MSI GTX960 GAMING 4G GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 E.Kartı bu ekran kartını almak istiyorum. Fiyat olarak bu civarda (750-800 arası) bir ekran kartı arıyorum. Sizin de fikrinizi almak isterim.
Ayrıca MSI GTX960 GAMING 4G GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 E.Kartı bu ekran kartı ile MSI GTX960 GAMING 4G GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 E.Kartı bu ekran kartı arasında Bellek Miktarı dışında bir fark var mı?

NOT:
Galiba forum da konuyu gören olmadı. Ben almayı düşündüğüm kartı değiştirdim. MSİ R9 380 almak istiyorum. Yukarıda sistemim mevcut. Sizce psu yada cpu sorun çıkartırmı. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Ekran kartını aldım ve sisteme bağladım. Win 10 64 Bit Format attım ama Gta 5 de anlık kasmalar ve düşük fps sorunu yaşıyorum. Sizce işlemciden dolayı darboğaza mı giriyor sistem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı