Çözüldü Asus P8H61-M LX R2.0 Hackintosh Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar sawserez

öncelikle sistemin sanallaştırma teknolojisini desktekliyor yani mac işletim sistemi kesinlikle kurulabilir.

yzLEigz.png

Sistemine niresh 10.8.2 kurmani tavsiye ederim.

http://kickass.to/niresh-s-os-x-10-8-2-t7179214.html

İllaki iatkos olacak diye birşey yok her yolu denemen lazım.

Merhaba, İlgin için teşekkür ederim. Şuan 10.8.2 niresh kurulu. Sistemimde baya bir yol kat ettim. Şimdi defalarca kurdum, denemeler yaptım, tekrar kurdum. Bir kaç teday dışında sıkıntım yok. Menü çubuğunda eternet kartım görünmüyor, ayarları bulamadım. Anakartıma uygun kext yok veya ben bulamadım. Elimden geleni yaptım ve mac 10.8.2 şuan sorunsuz olarak kurulu. Belki sorunlar vardır ama ben bilmiyorum zamanla öğrenirim. Ayrıca bu msjımı gönderdikten sonra daha yazmama izin verilmiyor veya 2 gün engeleniyorum. Sebebini anlmış değilim. Anında engelliyorlar. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabiliri mi? Kötü bir şey veya hakaret içerikli bişey yapmadım bu konuda yardım istiyorum.

Ve hepsinden önemlisi 10.8.5'e güncellemek istiyorum sistem, bir daha açmıyor. Denemediğim bir şey kalmadı, açamadım. Bu konuda ne yapabilirim.

Aynı anakarta Recep abinin videolu anlatımı sayesinde sanal makina kurarak boot edilebilir bir flash bellek hazırladım ve yine Recep abinin videosu yardımı ile 10.8.2 sürümünü kurmayı başardım. Recep abinin videolarını dikkatlice izlemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı