Asus P8H61-M tabanlı sisteme yükseltme

darknes19

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Unlu Gıda
Merhaba arkadaşlar

Ben eski sistemimi biraz güncellemek istedim ve şöyle biraz araştırma yaptım, sistem hakkında bilgilendirmenizi bekliyorum. Anakart Asus P8H61-M LX3 Plus R2.0 (Eski anakartım), işlemci Intel Pentium CPU G620 2.60 GHz (Eski işlemcim), bellek 2 GB Value DDR3 1333 MHz CL9 ram, ekran kartı Zotac GTX 650 2 GB 128Bit ve HDD 512 GB eski sistemden kalan.

Bu sisteme kaç Watt PSU gerekir? Bu sistemde yeni ekleyeceğim parçalarda uyumsuzluk sorunu yaşar mıyım? Bu sistemde sadece League of Legends oynayıp, nette sörf yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu yazıdan hiçbir şey anlamadım. Ayrıca konu başlığındaki 'Yardım' kelimesini kaldır. Bütçeni yaz, mevcut sistemini yaz. Ben de öneri yapayım. Alacaklarını değil, şu an olan sistemini ve gücünü yaz.

Beyler eski sistemden sadece anakart + işlemci + HDD'i kullanacağım.

Anakart Asus P8H61-M LX3 Plus R2.0 (Eski anakartım)
İşlemci Intel Pentium CPU G620 2.60 GHz (Eski işlemcim)

Bunlara ayrıca eklemek istediğim parçalar ise;

Bellek 2 GB Value DDR3 1333 MHz CL9 ram
Ekran kartı Zotac GTX 650 2 GB 128Bit

Öğrenmek istediğimde yeni parçalar sıkıntı verir mi uyumluluk konusunda? Ek olarak bu sisteme kaç Watt PSU gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı