ASUS PG279Q monitorde dalgalanma sorunu

sterao

Hectopat
Daha fazla  
ASUS PG279Q monitorum var RTX 2080 Super.
Bazi oyunlarda gokyuzune baktimda yatay bir dalgalanma gozume carpiyor RDR2 ve Witcher'da fark ettim masaüstü veya cimen ev gibi yerlerde belli olmuyor, gökyuzune baktim zamanlar oluyor. Hertz düşürdüm, G-Sync kapadim, kablo degistirdim çözüm bulamadım. Yardimci olursaniz sevinirim. Bir de bazi oyunlarda 90 100 FPS almama ragmen kare atliyormuş gibi hissediyorum. MSI bakiyorum GPU kullanimi düşmüyor, ekran bulaniklaşiyor gibi oluyor. Motion bluru açmiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

ekran kartinda sknti olmadigina dikkat et
sistemi yeni topladjm sikinti yok
Oyunlarda kaç HZ kullanıyorsunuz ?
165 hertz de monitor dusurdumde duzelmedi
acaba kablodanmi displayport kablosu eskiydi dark marka bir kablo displayport 1.4 versiyonu alsam duzelirmi acaba
şu oyun icindeki dalgalanmalar cok sinir bozucu her oyunda olmuyor ama wichers veya rdr 2 de gok yuzune baktim zaman dalgalanmalari goruyorum
bugün paugenin 1.4 versiyon dp kablosunu satin aldim belki kablodandir diye inşallah düzelir
kablo sorunumu çözmedi lutfen yardim edin dalgalanma sorunu neyden kaynakli

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı