Asus PH GTX 1060 3G Alınır mı?

EgemenElmalı

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir sistem topladım ve ekran kartı olarak Asus'un GTX 1060 modelinin Phoenix versiyonunu tercih ettim, fakat sistem toplama videolarında daha çok dual tercih edildiğini gördüm ve aklıma takıldı sizce dual yerine Phoenix tercih etmem mantıklı bir seçim mi, performans farkı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir sistem topladım ve ekran kartı olarak Asus'un GTX 1060 modelinin Phoenix versiyonunu tercih ettim, fakat sistem toplama videolarında daha çok dual tercih edildiğini gördüm ve aklıma takıldı sizce dual yerine Phoenix tercih etmem mantıklı bir seçim mi, performans farkı yaşar mıyım?
Fiyatına göre değişir bu sorunun cevabı.

Eğer aynı fiyata çift fanlisi alınabiliyorken tek fanlı aldıysanız evet biraz hata yapmış olabilirsiniz. Ancak bu durim performansa çok yansimayacaktir. Biraz daha ısınır ve biraz daha sesli calisir. Değiştirmenize gerek yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı