ASUS Phoenix GTX 1650S 2. el değeri nedir?

Merhabalar! Başka bir konuda değindiğim gibi ( R5 1600 AF 2. el değeri nedir? - Technopat Sosyal ) bilgisayarımın eski işlemcisini(R5 1600 AF) ve ekran kartını(ASUS-PH1650S) satıp bir Sapphire 5600XT Pulse almak istiyorum. Ekran kartımı 2. el satacağım fiyatı henüz belirlemedim(sıfırı 1, 5k) bu yüzden size danışmak istiyorum siz olsan ne kadara satarsınız?

492441411x.jpg

Sıfır çift fanlılar 1350TL`den başlıyor. 1150TL uygun olur sanki ama o fiyata kallavi 1060`lar da düşebiliyor. Nabız yoklasan daha iyi, 1150`den koy bence olmadı fiyat düşersin.
Kartın fatura ve garanti durumu nedir?
Kartı araştırdım, 3 yıl garantisi varmış. 2,5 yıl kaldığını düşüneceğim. Ne yazık ki Türkiye`de tek fanlı kartlar pek tutulmuyor ayrıca 1350TL`ye oyuncu görünümlü, bakır borulu ve çift fanlı BattleAX 1650S satılıyor. Bu nedenle 1000-1100TL arasında edeceğini düşünyorum. Kartın sıfırı ederinin üstünde olduğu için mecbur değer kaybedecek. Gerçi ben de kararsız kaldım, bir tarafım kart yeni olduğu için ederinin yüksek olacağını söylerken bir tarafım da 800TL`ye garantili RX580 8GB veya farklı kart bulunabileceğini söylüyor. Ben bugün aha üstümdeki arkadaşla GTX1060 Vulcan X özel seri (ekranlı bir kart) için hediyeleriyle birlikte 1000TL`ye anlaştım.

Son düzenleme:

Kartı araştırdım, 3 yıl garantisi varmış. 2,5 yıl kaldığını düşüneceğim. Ne yazık ki Türkiye`de tek fanlı kartlar pek tutulmuyor ayrıca 1350TL`ye oyuncu görünümlü, bakır borulu ve çift fanlı BattleAX 1650S satılıyor. Bu nedenle 1000-1100TL arasında edeceğini düşünyorum. Kartın sıfırı ederinin üstünde olduğu için mecbur değer kaybedecek. Gerçi ben de kararsız kaldım, bir tarafım kart yeni olduğu için ederinin yüksek olacağını söylerken bir tarafım da 800TL`ye garantili RX580 8GB veya farklı kart bulunabileceğini söylüyor. Ben bugün aha üstümdeki arkadaşla GTX1060 Vulcan X özel seri (ekranlı bir kart) için hediyeleriyle birlikte 1000TL`ye anlaştım.
Kartı şubatta webtekno superior bronze ile aldım ,2,5 yıl var hala
Bir şey daha sormak istiyorum bu kartı satınca garanti işi nasıl olacak kartı hazır sistemde aldığım için sorun olur mu ?

Eğer elinizde faturası duruyorsa fotoğrafını çekip (Fatura numarası var İncehesap`ta, o da gözükecek şekilde) işlem yapılabilir. Bu arada karta tanıdığım adına talibim, aklınızda bir fiyat netleştirdiyseniz konuşabiliriz.

Eğer elinizde faturası duruyorsa fotoğrafını çekip (Fatura numarası var İncehesap`ta, o da gözükecek şekilde) işlem yapılabilir. Bu arada karta tanıdığım adına talibim, aklınızda bir fiyat netleştirdiyseniz konuşabiliriz.
Şuanlık r5 1600 işlemcimin satılmasını bekliyorum, o satılmadan satamam yoksa ekran kartsız kalırım :)
Ben satacağım zaman bilgilendiririm sizi ,bu arada hangi şehirdeydiniz ?

Geri
Yukarı