Çözüldü Asus Prime B450M-K II anakartta metal braket yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qu4ster

Centipat
İşlemci
R5600
Asus Prime B450M-K II anakartıma ID COOLING SE-214XT model işlemci soğutucu takmak için izlediğim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda bahsedilen metal braketler anakartımda yok. Fotoğrafını koyacağım sadece boşluk o yüzden soğutucuyu takamıyorum. Bu braketi nerden temin edebilirim veya başka bir yöntemi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yabancı forumlarda stok soğutucu çıkartıldığında braketin kasa arkasına düştüğünü söylemişler cidden de öyle olmuş. Yardım edenlere teşekkürler yeniden.
Asus Prime B450M-K II anakartıma ID COOLING SE-214XT model işlemci soğutucu takmak için izlediğim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda bahsedilen metal braketler anakartımda yok. Fotoğrafını koyacağım sadece boşluk o yüzden soğutucuyu takamıyorum. Bu braketi nerden temin edebilirim veya başka bir yöntemi var mıdır?
Hocam anakartın kutusuna baktınız mı?

Hocam anakartın kutusuna baktınız mı?

Evet baktım.

Linkteki parça mı lazım?

Anakartın garantisi varsa servisine yazın gönderebilirler. Boşa para vermeyin.

Evet o parça sanırım anakartın arka tarafından takılması gerekiyor. Tamam teşekkürler servise yazmayı deneyeyim önce.

Anakartın garantisi varsa servisine yazın gönderebilirler. Boşa para vermeyin.

Anakart hazır sistem içerisinde geldi. Yine de ASUS'a mi yazayım yoksa sistemi aldığım yere mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yabancı forumlarda stok soğutucu çıkartıldığında braketin kasa arkasına düştüğünü söylemişler cidden de öyle olmuş. Yardım edenlere teşekkürler yeniden.

Çözüm

Geri
Yukarı