ASUS Prime B450M-K RGB desteği var mı?

SplinterSen

Hectopat
ASUS Prime B450M-K Soket AM4 Gaming anakartında kasanın üzerindeki RGB'leri kontrol etmek için, bir giriş vs. var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir giriş var rgb kontrolcü varsa eğer oraya takıp kontrol edeblirsin.
Bende de Asus Prime B450M-K var kasa ise Corsair Spec Delta RGB kasanın içinden kontrolcü ve 3 in 1 çoğaltıcı çıkıyor 3 fanı çoğaltıcıya takıp anakartın fan girişine taktım kontrol edebiliyorum

Bende de Asus Prime B450M-K var kasa ise Corsair Spec Delta RGB kasanın içinden kontrolcü ve 3 in 1 çoğaltıcı çıkıyor 3 fanı çoğaltıcıya takıp anakartın fan girişine taktım kontrol edebiliyorum
Bende de aynı kasa ve anakart var Hangi program üzerinden kontrol ediyorsunuz

Nereye bağlamam gerek yardım eder misin?

Merhaba bende de aynı anakart var acaba nasıl kontrol sağlıyorsunuz benim kasa da rgb ürünün sitesinde rgb desteği olmayan anakartlar için reset tuşuna takıp oradan kontrol edebilirsiniz demiş ama bu kez de reset tuşunu kontrol edemeyeceğim, kullandığınız yöntemi paylaşabilir misiniz acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı