ASUS Prime B450M-K vs MSI B450M PRO-M2

Zelaroth

Hectopat
Arkadaşlar iki anakart tercihi arasında kaldım, Ryzen 5 2600 işlemci ve 3000 MHz bellek frekansında çalışan bellekler ile kullanacağım alacağım anakartı, bunu düşünürsek iki anakartta yaklaşık aynı fiyat bandında olmasına karşın sizce hangisi tercih edilmeli? Nedenleriyle söylerseniz mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ikisinin birbirinden üstün ya da eksik yanlarını bilmiyorum fakat alabilicek bütçen varsa ATX bir anakart al bence. Ben Asus B-450m k aldım çok pişmanım, sıkış tıkış oluyor kasanın içinde kablolama zor, görsel olarak da pek tatmin edici olmuyor.

MSI B450M PRO M2 V2 öneririm. V2 alın. ASUS B450M-A kullanarak da sistem kurdum, görüntüsü gayet hoş, ufak bir de ışığı var. Kurduğum adam da felaket mutlu sistemiyle :)

@200749 peki neden v2 yani artıları neler hocam tam olarak acaba?
Hocam ikisinin birbirinden üstün ya da eksik yanlarını bilmiyorum fakat alabilicek bütçen varsa ATX bir anakart al bence. Ben Asus B-450m k aldım çok pişmanım, sıkış tıkış oluyor kasanın içinde kablolama zor, görsel olarak da pek tatmin edici olmuyor.
Maalesed atx alabilecek butcem yok suan için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı