ASUS R7 250 2 GB GDDR5 128Bit 2. el fiyatı nedir?

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Elimde ASUS R7 250 2 GB GDDR5 128 Bit ekran kartı bulunmakta. Kutusu mevcut bir tek. 2. el fiyatı ne kadardır bu kartın? 300 TL civarlarında ilanlar var genellikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet R7 250 daha iyi, lakin günümüz için yetersiz. Minimum GTX 750 Ti veya GT 1030 alınmalı, bu kartlar dahi en düşükte oyun deneyimi sunabiliyor. Ek olarak 350-400 TL'ye RX 460'lar bulunabiliyor.

Son düzenleme:
Evet R5 250 daha iyi, lakin günümüz için yetersiz. Minimum GTX 750 Ti veya GT 1030 alınmalı, bu kartlar dahi en düşükte oyun deneyimi sunabiliyor. Ek olarak 350-400 TL'ye RX 460'lar bulunabiliyor.
Ben de model yükselteceğim için satıyorum ancak R7 250, R5 değil belirteyim muhtemelen yanlış yazdınız. :D

Ben de model yükselteceğim için satıyorum ancak R7 250, R5 değil belirteyim muhtemelen yanlış yazdınız. :D
Evet yanlış yazdım, dediğim gibi 300 TL'ye satılabilir.

Evet yanlış yazdım, dediğim gibi 300 TL'ye satılabilir.
Benim yakın denebilecek bir arkadaşım var. O istedi benden 270'e satacağım galiba ona teşekkürler yardımın için. Benim ıssız konularımda bana sürekli yardımcı olan koca yürekli @Motionless IN White eski adıyla Motionles lN White. :)

Benim yakın denebilecek bir arkadaşım var. O istedi benden 270'e satacağım galiba ona teşekkürler yardımın için. Benim ıssız konularımda bana sürekli yardımcı olan koca yürekli @Motionless IN White eski adıyla Motionles lN White. :)
Rica ederim hocam, fiyatı makul seviyede alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı