Asus R7240 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Asus R7240 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı hakkında bilgi verirmisiniz
Eğer satın alacaksanız almayın, giriş seviyesi bir ekran kartı yerine her zaman apu daha ekonomik ve mantıklı olacaktır daha sonra bütçeniz olursada güzel bir ekran kartı alabilirsiniz.

Tavsiyem www.vatanbilgisayar.com: Amd A10 7850K Soket Fm2+ 3.7Ghz 4Mb Cache 32Nm İşlemçi + R7 Gpu - Vatan Bilgisayar

Bu arada APU hakkında bilginiz yoksa kısa bir özet geçeyim merkez işlemci (cpu) ve grafik işlemcisi (gpu) bir arada yani bu işlemciyi alırsanız ekran kartı olmadan çoğu oyunu oynarsınız daha sonrada bütçeniz olunca güzel bir ekran kartı takarsanız üst seviye bir oyun sisteminiz olabilir.

O kartla yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde GTA 5 oynayamazsınız. Heleki 1080P'de. Sanırsam trollüyorsunuz.

Son düzenleme:
Ben yüksek ayarlarda Asus R7 240 kullanıyorum. Çözünürlük 1920 x 1080.
Kullanabilirsiniz fakat oynanış zevk vermez. Kasarak oynamaktansa ayarları düşüğe alıp akıcı oynamak daha makbul.

O kartla yüksek ayarlarda GTA 5 oynayamazsınız. Heleki 1080P'de. Sanırsam trollüyorsunuz.
Sana yalan borcum mu var. 30 FPS alıyorum arada 25. Adama yanlış bilgi vermeyin.

Sistem :
  • Radeon Yazılım Sürümü - 17.7.1
  • Radeon Yazılım Sürümü - Crimson ReLive
  • Grafik Yonga Seti - AMD Radeon R7 200 Series
  • Bellek Boyutu - 2048 MB
  • Bellek Türü - DDR3
  • Çekirdek Saati - 780 MHz
  • Windows Sürümü - Windows 10 (64 bit)
  • Sistem Belleği - 6 GB
  • CPU Türü - Intel(R) Core(TM) i5-3450 CPU @ 3.10GHz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı